  2. Tyrystor (SCR) - TRIAC STMicroelectronics BTB16-800CWRG TO-220AB 16 A 800 V 3.33
    Do sklepu »
    Tyrystor (SCR) - TRIAC STMicroelectronics BTB16-800CWRG TO-220AB 16 A 800 V
    STMicroelectronics BTB16-800CWRG
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB16-800CWRG
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%
  3. BTB16-800CWRG TRIAC, 800 V, 16 A, 35 mA Snubberless, TO-220 3.37
    Do sklepu »
    BTB16-800CWRG TRIAC, 800 V, 16 A, 35 mA Snubberless, TO-220
    16 A Triacs TO-220 Description Available either ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB16-800CWRG
    Obudowa:
    TO-220
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.6%
    Triak; BTB16-800CWRG; 16A; 800V; 35mA; TO220; THT; RoHS; STMicroelectronics
    Elektronik
    Obudowa:
    TO-220
    -3.15%
  5. BTB16-800CWRG 4.50
    BTB16-800CWRG
    Triak 16A 800V Igt=35mA Snubberless TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    TO-220AB
    +14%
    20+ szt.:
    3.44
    200+ szt.:
    2.09
  6. BTB16-800CWRG TRIAK (738A) 4.50
    BTB16-800CWRG TRIAK (738A)
    Triak; 600V; 16A; 35mA; TO220AB
    Mikro
    TO-220AB
  7. BTB16-800CWRG 16A standard and Snubberless™ Triacs 7.11
    BTB16-800CWRG 16A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    BTB16-800CWRG
    +1.16%
    10+ szt.:
    0.84
    100+ szt.:
    0.77
    500+ szt.:
    0.59
  8. BTB16-800CWRG 7.47
    BTB16-800CWRG
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 35mA; Snubberless™
    TME
    BTB16-800CWRG
    -0.4%
    10+ szt.:
    4.45
    25+ szt.:
    3.88
    50+ szt.:
    3.52
    100+ szt.:
    3.20
    500+ szt.:
    2.58
    1000+ szt.:
    2.37
    1500+ szt.:
    2.25
    2.19
    2.10
    BTB16-800CWRG
    Triak; 800V; 16A; 35mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.35%