  3. BTB24-600CWRG 6.59 x13
    Do sklepu »
    BTB24-600CWRG
    Triak 25A 600V Igt=35mA Snubberless TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.73%
    Min. zamówienie:
    13 szt.
  4. BTB24-600CWRG 25A standard and Snubberless™ Triacs 9.79
    Do sklepu »
    BTB24-600CWRG 25A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    Sklep:
    STMicroelectronics
    Producent:
    MPN:
    BTB24-600CWRG
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%
    10+ szt.:
    1.18
    100+ szt.:
    1.09
    500+ szt.:
    0.92
  5. BTB24-600CWRG 9.90
    BTB24-600CWRG
    Triak; 600V; 25A; TO220AB; Igt: 35mA
    TME
    MPN:
    BTB24-600CWRG
    -0.1%
    5+ szt.:
    7.66
    10+ szt.:
    6.72
    25+ szt.:
    5.57
    50+ szt.:
    5.06
    100+ szt.:
    4.90
    BTB24-600CWRG
    Triak; 600V; 25A; 35mA; THT; TO220AB * Producent: ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.26%