  1. DLW31SN102SQ2L 2.83 x49
    Do sklepu »
    DLW31SN102SQ2L
    Filtr przeciwzakłóceniowy SMD 1206 1k @ 100MHz 0, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.7%
    Min. zamówienie:
    49 szt.
  2. DLW31SN102SQ2L 3.84
    Do sklepu »
    DLW31SN102SQ2L
    Filtr: przeciwzakłóceniowy; Rmax: 1Ω; Z: 1kΩ; SMD ...
    Sklep:
    MPN:
    DLW31SN102SQ2L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.05%
    10+ szt.:
    3.18
    25+ szt.:
    2.95
    50+ szt.:
    2.78
    100+ szt.:
    2.60
    250+ szt.:
    2.37
    500+ szt.:
    2.20
    1000+ szt.:
    2.03
    2000+ szt.:
    1.85
    1.68
    DLW31SN102SQ2L
    Filtr: przeciwzakłóceniowy; SMD; 1206; EMIFIL; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +1.42%