  1. ECEA1EKA470B 0.31 x4000
    Do sklepu »
    ECEA1EKA470B
    Kondensator: elektrolityczny; THT; 47uF; 25VDC; Ø6 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ECEA1EKA470B
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.39%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
  2. Kondensator 47 μF 25 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 2.5 mm ECEA1EKA470 0.43 x200
    Do sklepu »
    Kondensator 47 μF 25 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 2.5 mm ECEA1EKA470
    Wytrzymałość: 85°C 1000 godz. Wysokość 7 mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ECEA1EKA470
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.38%
    Min. zamówienie:
    200 szt.
    600+ szt.:
    0.38
  3. ECEA1EKA470B 0.54 x45
    ECEA1EKA470B
    Kondensator elektrolit 47uF 25V 85°C 6,3x7mm
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -5%
    45 szt.
    50+ szt.:
    0.52
    250+ szt.:
    0.50
  4. ECEA1EKA470 0.65 x193
    ECEA1EKA470
    Wekton
    -1.85%
    193 szt.
  5. ECEA1EKA470I 0.81 x193
    ECEA1EKA470I
    -0.51%
    193 szt.
  6. ECEA1EKA470 E-Cap, radial, 47 µF, 25 V, RM 2,5, 85°C, 1000 h, 20 0.85
    ECEA1EKA470 E-Cap, radial, 47 µF, 25 V, RM 2,5, 85°C, 1000 h, 20
    Aluminum Electrolytic Capacitors RadialLead Typee ...
    reichelt elektronik
    ECEA1EKA470
    GTIN13:
    +18%
  7. ECEA1EKA470 1.24
    ECEA1EKA470
    TME
    ECEA1EKA470
    -0.8%
    5+ szt.:
    0.87
    10+ szt.:
    0.70
    25+ szt.:
    0.52
    50+ szt.:
    0.44
    100+ szt.:
    0.39
    200+ szt.:
    0.36
    1000+ szt.:
    0.32
  8. ECEA1EKA470I 1.29
    ECEA1EKA470I
    ECEA1EKA470I
    +40%