  1. Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 3.3 Ω 2512 ±1 % 1 W ±100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJ1TRQF3R3U 0.57 x5
    Do sklepu »
    Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 3.3 Ω 2512 ±1 % 1 W ±100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJ1TRQF3R3U
    Panasonic ERJ 1TR rezystory z grubym układem ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJ1TRQF3R3U
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -83%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
  2. ERJ1TRQF3R3U 0.70 x4000
    Do sklepu »
    ERJ1TRQF3R3U
    Rezystor: thick film; SMD; 2512; 3,3Ω; 1W; ±1%; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJ1TRQF3R3U
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +36380%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
  3. ERJ1TRQF3R3U 2.21 x20
    ERJ1TRQF3R3U
    Rezystor SMD 2512 1W 3,3R ±1% ±100ppm/°C -55+125° ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.5%