  1. Panasonic ERJ2RKF3902X Rezystor grubowarstwowy 39 kΩ SMD 0402 0.1 W 1 % 100 ±ppm/°C 1 szt. 0.03
    Do sklepu »
    Panasonic ERJ2RKF3902X Rezystor grubowarstwowy 39 kΩ SMD 0402 0.1 W 1 % 100 ±ppm/°C 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJ2RKF3902X
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
  2. ERJ2RKF3902X 0.40
    Do sklepu »
    ERJ2RKF3902X
    Rezystor: thick film; SMD; 0402; 39kΩ; 100mW; ±1 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJ2RKF3902X
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%