  1. ERJ3EKF47R5V 0.07 x3165
    Do sklepu »
    ERJ3EKF47R5V
    Rezystor SMD 0603 0,1W 47,5R ±1% ±100ppm/°C -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +47%
    Min. zamówienie:
    3 165 szt.
  2. ERJ3EKF47R5V 0.38
    Do sklepu »
    ERJ3EKF47R5V
    Rezystor: thick film; 0603; 47,5Ω; 100mW; ±1%; ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    ERJ3EKF47R5V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +65%