  1. ERJ8ENF6040V 0.09 x5000
    Do sklepu »
    ERJ8ENF6040V
    Rezystor: thick film; SMD; 1206; 604Ω; 250mW; ±1 ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    ERJ8ENF6040V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.22%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    10000+ szt.:
    0.08
    0.08
    0.07
    0.07
    0.06
    0.06
  2. ERJ8ENF6040V 0.20 x130
    Do sklepu »
    ERJ8ENF6040V
    Rezystor SMD 1206 0,25W 604R ±1% ±100ppm/°C -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +15%