  1. ERJP06J221V 0.08 x5000
    Do sklepu »
    ERJP06J221V
    Rezystor: thick film; SMD; 0805; 220Ω; 500mW; ±5 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJP06J221V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.13%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 220 Ω 0805 ±5 % 0.5 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP06J221V 0.10 x5000
    Do sklepu »
    Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 220 Ω 0805 ±5 % 0.5 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP06J221V
    Panasonic ERJ P06 rezystory antyprzepięciowe z ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJP06J221V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +11%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    0.09
    0.09
  3. Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 220 Ω 0805 ±5 % 0.5 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP06J221V 0.14 x100
    Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 220 Ω 0805 ±5 % 0.5 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP06J221V
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    ERJP06J221V
    +8%