  1. ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 2.4 kΩ 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ242 0.06 x5000
    Do sklepu »
    ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 2.4 kΩ 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ242
    Rezystor chipowy antyprzepięciowy ROHM ESR jest ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    ROHM
    MPN:
    ESR03EZPJ242
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 2.4 kΩ 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ242 0.16 x100
    Do sklepu »
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    ROHM
    MPN:
    ESR03EZPJ242
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +7%