  1. FQB22P10TM TO-263 4.86
    Do sklepu »
    FQB22P10TM TO-263
    Tranzystor P-Channel MOSFET; 100V; 30V; 125mOhm; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Fairchild
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%
  2. FQB22P10TM 8.06 x13
    Do sklepu »
    FQB22P10TM
    Tranzystor P-MOSFET 100V 22A 125W 0,096R TO263
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.46%
    Min. zamówienie:
    13 szt.
  4. FQB22P10TM 11.50
    FQB22P10TM
    Tranzystor: P-MOSFET; unipolarny; -100V; -15,6A; ...
    TME
    onsemi
    MPN:
    FQB22P10TM
    -1.37%
    5+ szt.:
    9.62
    10+ szt.:
    8.52
    25+ szt.:
    7.06
    50+ szt.:
    6.11
    100+ szt.:
    5.39
    500+ szt.:
    5.13
    FQB22P10TM
    POWER TRANSISTOR MOSFET P-CHANNEL 100V 22A D2PAK
    Elektronik-Service
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    MPN:
    IMP-36659
  6. MOSFET Typ P-kanałowy 22 A TO-263 100 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 3.75 W onsemi 125 mΩ FQB22P10TM 13.88 x5
    MOSFET Typ P-kanałowy 22 A TO-263 100 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 3.75 W onsemi 125 mΩ FQB22P10TM
    Firma Fairchild Semiconductor dostarcza ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    FQB22P10TM
    +28%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    50+ szt.:
    11.97
    100+ szt.:
    10.37
    500+ szt.:
    9.11
    FQB22P10TM
    SŁAWMIR Electronics
    +0.46%