  1. GCM1555C1H750GA16J 0.03 x50000
    Do sklepu »
    GCM1555C1H750GA16J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 75pF; 50V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    GCM1555C1H750GA16J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +22%
    Min. zamówienie:
    50 000 szt.
    100000+ szt.:
    0.03
    0.03
  2. Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C1H750GA16J 75.00 pF 50 V 1 szt. 0.07
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C1H750GA16J 75.00 pF 50 V 1 szt.
    MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 75pF 50V C0G ( ...