  1. GCM21BR71H105MA03K 0.16 x10000
    Do sklepu »
    GCM21BR71H105MA03K
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 50V; X7R; ±20 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GCM21BR71H105MA03K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.88%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    20000+ szt.:
    0.14
    0.14
  2. Kondensator ceramiczny Murata GCM21BR71H105MA03K 1.00 µF 50 V 1 szt. 0.46
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GCM21BR71H105MA03K 1.00 µF 50 V 1 szt.
    MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 1uF 50V X7R ( ...