  1. GRC00KK2221J00L 5.64 x17
    Do sklepu »
    GRC00KK2221J00L
    Kondensator elektrolit 2200uF 63V 105°C/2kh THT ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    VISHAY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4.82%
    Min. zamówienie:
    17 szt.
    25+ szt.:
    5.10
  2. Electrolytic capacitor, 2200 µF, 63 V (DC), ±20 %, radial, pitch 7.5 mm, Ø 18 mm, GRC00KK2221J00L 7.55
    Do sklepu »
    Electrolytic capacitor, 2200 µF, 63 V (DC), ±20 %, radial, pitch 7.5 mm, Ø 18 mm, GRC00KK2221J00L
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    GRC00KK2221J00L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.57%
    10+ szt.:
    1.48
    100+ szt.:
    1.27
    250+ szt.:
    1.15
    1000+ szt.:
    1.06
  3. GRC00KK2221J00L 8.70
    GRC00KK2221J00L
    Kondensator: elektrolityczny; THT; 2200uF; 63VDC ...
    TME
    MPN:
    GRC00KK2221J00L
    -1.25%