  1. GRM033R71E121KA01J 0.00 x50000
    Do sklepu »
    GRM033R71E121KA01J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 120pF; 25V; X7R; ± ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    GRM033R71E121KA01J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.03%
    Min. zamówienie:
    50 000 szt.
    500000+ szt.:
    0.00
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM033R71E121KA01J 120.00 pF 25 V 1 szt. 0.01
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM033R71E121KA01J 120.00 pF 25 V 1 szt.
    MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 120 pF 25 V X7R ...