  1. GRM185R61E105KA12D 0.12 x4000
    Do sklepu »
    GRM185R61E105KA12D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 25V; X5R; ±10 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM185R61E105KA12D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.85%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
    8000+ szt.:
    0.11
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM185R61E105KA12D 1.00 µF 25 V 1 szt. 0.36
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM185R61E105KA12D 1.00 µF 25 V 1 szt.
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,5 mm) 1 uF 25 V X5R ( ...