  1. GRM188R60J106KE47J 0.07 x1825
    Do sklepu »
    GRM188R60J106KE47J
    Kondensator ceramiczny SMD 0603 10uF 6,3V X5R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.76%
    Min. zamówienie:
    1 825 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM188R60J106KE47J 10.00 µF 6.3 V 1 szt. 0.13
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM188R60J106KE47J 10.00 µF 6.3 V 1 szt.
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 10uF 6,3 V X5R ( ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    GRM188R60J106KE47J
    Dodany:
  3. GRM188R60J106KE47J 0.21
    GRM188R60J106KE47J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 6,3V; X5R; ± ...
    TME
    MPN:
    GRM188R60J106KE47J
    Zmiana ceny:
    -4.55%