  1. GRM188R61A106ME69J 0.06 x10000
    Do sklepu »
    GRM188R61A106ME69J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 10V; X5R; ±20 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM188R61A106ME69J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.82%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    20000+ szt.:
    0.06
    0.05
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM188R61A106ME69J 10.00 µF 10 V 1 szt. 0.18
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM188R61A106ME69J 10.00 µF 10 V 1 szt.
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 10uF 10V X5R ( ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM188R61A106ME69J
    Dodany:
  3. GRM188R61A106ME69J 0.20 x170
    GRM188R61A106ME69J
    Kondensator ceramiczny SMD 0603 10uF 10V X5R ±20%
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    +1.22%