  1. Kondensator ceramiczny Murata GRM219R61A226MEA0D 22.00 µF 10 V 1 szt. 0.73
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM219R61A226MEA0D 22.00 µF 10 V 1 szt.
    MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 0,85 mm) 22uF 10V X5R ( ...
    Sklep:
    MPN:
    GRM219R61A226MEA0D
    Dodany:
  2. GRM219R61A226MEA0D 1.03 x4000
    Do sklepu »
    GRM219R61A226MEA0D
    Kondensator ceramiczny SMD 0805 22uF 10V X5R ±20%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%