  1. ITP0324S12 65.79
    Do sklepu »
    ITP0324S12
    Przetwornica: DC/DC; 3W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    XP POWER
    MPN:
    ITP0324S12
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.92%
    60+ szt.:
    59.64
    75+ szt.:
    59.21
  2. Przetwornica DC/DC 3W 9-36VDC / 12VDC 250mA ITP0324S12 79.79
    Do sklepu »
    Przetwornica DC/DC 3W 9-36VDC / 12VDC 250mA ITP0324S12
    Producent: XP POWER Częstotliwość pracy: 100kHz ...
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    XP POWER
    MPN:
    ITP0324S12
    ISBN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.58%
  3. Przetwornica Dc/Dc 3W 9-36Vdc / 12Vdc 250Ma Itp0324s12 83.30
    ELEKTRONEST
    +1.03%