  1. IXTP26P10T 7.71 x10
    Do sklepu »
    IXTP26P10T
    Tranzystor P-MOSFET 100V 26A 150W TO220
    Zmiana ceny:
    -0.7%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
  2. IXTP26P10T 9.72
    Do sklepu »
    IXTP26P10T
    Tranzystor: P-MOSFET; TrenchP™; unipolarny; -100V ...
    MPN:
    IXTP26P10T
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.21%
    3+ szt.:
    8.75
    10+ szt.:
    7.72
    50+ szt.:
    6.94
    IXTP26P10T
    TO-220AB
    +0.5%
    IXTP26P10T
    POWER TRANSISTOR MOSFET P-CHANNEL 100V 26A TO220AB