    KCM55R5C3A223JDL1K
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 22nF; 1kV; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    KCM55R5C3A223JDL1K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.41%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
    5000+ szt.:
    3.57
    3.35
  3. Kondensator ceramiczny Murata KCM55R5C3A223JDL1K 22.00 nF 1000 V 1 szt. 11.19
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata KCM55R5C3A223JDL1K 22.00 nF 1000 V 1 szt.
    Wysokonapięciowy MLCC 2220 (5,7 x 5,0 x 3,6 mm) ...