  1. L601E8-LF 4.06
    Do sklepu »
    L601E8-LF
    Triak; 600V; 1A; TO92; Igt: 10mA; Ifsm: 16,7A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    L601E8
    Obudowa:
    TO-92
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.25%