    Zasilacz impulsowy; do LED; 100W; 12V DC; 8,33A; 220-240V AC; IP67; 83%; LPF-10012; ESPE; RoHS; CE
    Sklep:
    Elektronik
    Dodany:
  2. Zasilacz do oświetlenia LED 12V 8,33A 100W IP67 wodoodporny ESPE | LPF-10012 98.99
    Do sklepu »
    Zasilacz do oświetlenia LED 12V 8,33A 100W IP67 wodoodporny ESPE | LPF-10012
    ZASTOSOWANIE: * ogólnego zastosowania w ...
    Sklep:
    zasilacze online.pl
    Producent:
    ESPE
    MPN:
    LPF-10012
    Dodany:
  3. LPF10012CV 99.90
    Do sklepu »
    LPF10012CV
    Zasilacz do LED PFC 100W 220-240VAC Wyj: 12V 8,33A ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    -34%
    5+ szt.:
    92.25
    20+ szt.:
    85.48
  5. Zasilacz LED 12V 8,33A 100W IP67 ESPE LPF10012CV 101.50
    Zasilacz LED 12V 8,33A 100W IP67 ESPE LPF10012CV
    Zasilacz LPF10012CV to idealne rozwiązanie dla ...
    TIM SA
    Producent:
    AMICUS
    MPN:
    LPF10012CV
    ISBN:
  6. LPF10012CV 154.52
    LPF10012CV
    Zasilacz: impulsowy; LED; 100W; 12VDC; 8,33A; 220÷ ...
    TME
    ESPE
    LPF10012CV
    Zmiana ceny:
    +12%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    20+ szt.:
  7. Zasilacz impulsowy LED 100W 12VDC 8,33A 220÷240VAC IP67 85 LPF10012CV 166.87
    Zasilacz impulsowy LED 100W 12VDC 8,33A 220÷240VAC IP67 85 LPF10012CV
    Typ: Zasilacz Rodzaj Zasilacza: Impulsowy Moc: ...
    TIM SA
    LPF10012CV
    ISBN:
  8. Zasilacz Impulsowy Led 100W 12Vdc 8,33A 220240Vac Ip67 85 Lpf10012cv 174.23
    ELEKTRONEST
    +64%