  1. Rezystor stały do montażu przewlekanego 47 Ω 30 W 5 % ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay LTA030F47R00JTE3 21.25 x2
    Do sklepu »
    Rezystor stały do montażu przewlekanego 47 Ω 30 W 5 % ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay LTA030F47R00JTE3
    Rezystor mocy Vishay wykorzystujący technologię ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    LTA030F47R00JTE3
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +24%