    MJF15031
    Dodany:
  2. MJF15031G TO-220FP 4.65
    Do sklepu »
    MJF15031G TO-220FP
    Tranzystor PNP; 40; 2W; 150V; 8A; 30MHz; -65°C ~ ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ON-SEMICONDUCTOR
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  3. MJF15031 P 8A 150V TO-220F IZOLOWANY TRANZYSTOR 6.00
    Do sklepu »
    MJF15031 P 8A 150V TO-220F IZOLOWANY TRANZYSTOR
    Sklep:
    100hz
    Obudowa:
    TO-220F
  4. MJF15031G 6.96 x11
    MJF15031G
    Tranzystor PNP 150V 8A 36W TO220FP
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    TO-220FP
    Zmiana ceny:
    +0.14%
    Min. zamówienie:
    11 szt.
    20+ szt.:
    6.96
  6. MJF15031G 12.72
    MJF15031G
    Tranzystor: PNP; bipolarny; 150V; 8A; 36W; TO220FP
    TME
    onsemi
    MPN:
    MJF15031G
    +0.08%
    10+ szt.:
    6.49
    20+ szt.:
    6.01
  7. onsemi Tranzystor TO-220 -150 V 3-pinowy PnP Otwór przelotowy -16 A MJF15031G 15.61 x2
    onsemi Tranzystor TO-220 -150 V 3-pinowy PnP Otwór przelotowy -16 A MJF15031G
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    MPN:
    MJF15031G
    +16%