  1. PS5R-VC24 230.83
    Do sklepu »
    PS5R-VC24
    Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 30W; 24VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Idec
    MPN:
    PS5R-VC24
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.43%
    50+ szt.:
    210.64
    100+ szt.:
    200.60
  2. Power supply, 24 VDC, 1.3 A, 30 W, PS5R-VC24 240.44
    Do sklepu »
    Power supply, 24 VDC, 1.3 A, 30 W, PS5R-VC24
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    Idec
    MPN:
    PS5R-VC24
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.05%
    10+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
  4. Idec PS5R-VC24 Rail mounted DIN PSU 1.3 A 1 Output DIN Rail PSU 255.76
    Idec PS5R-VC24 Rail mounted DIN PSU 1.3 A 1 Output DIN Rail PSU
    Idec introduces the PS5R-VC24, a robust DIN rail ...
    Rapid Electronics
    PS5R-VC24
    ISBN:
    GTIN13:
    -0.44%
  5. Idec PS5R-VC24 Zasilacz na szynę DIN 1.3 A Ilość wyjść:1 x Content 1 szt. 269.00
    Idec PS5R-VC24 Zasilacz na szynę DIN 1.3 A Ilość wyjść:1 x Content 1 szt.
    PS5R-V Kompaktowa seria
    Opis tego produktu ...
    Conrad Electronic
    PS5R-VC24
    GTIN13:
  7. PS5R-VC24 24VDC 1.25A 30W DIN Rail Power Supply IDEC 1290.72
    PS5R-VC24 24VDC 1.25A 30W DIN Rail Power Supply IDEC
    The PS5R-VC24 is a 24V 30W DIN ...
    Switch Electronics
    PS5R-VC24
    +0.04%