  1. PWM-120-12DA2 - Zasilacze do LED 204.36
    Do sklepu »
    PWM-120-12DA2 - Zasilacze do LED
    Zasilacz impulsowy; LED; DALI2; 120W; 12V; 10A; 90 ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    PWM-120-12DA2
    Dodany:
    5+ szt.:
    219.63
    10+ szt.:
    210.26
    20+ szt.:
  2. PWM-120-12DA2 217.71
    Do sklepu »
    PWM-120-12DA2
    Zasilacz do LED CV PWM 0-100% 12V 10A DALI2 IP67
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MEAN WELL
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.11%
    5+ szt.:
  3. PWM-120-12DA2 LED power supply unit, IP67 120 W, 12 V, 10 A, Dali 2.0 229.09
    PWM-120-12DA2 LED power supply unit, IP67 120 W, 12 V, 10 A, Dali 2.0
    The PWM-120 series offers 120 W AC/DC LED power ...
    reichelt elektronik
    MPN:
    PWM-120-12DA2
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -8%
  4. PWM-120-12DA2 230.86
    PWM-120-12DA2
    Zasilacz: impulsowy; do taśm LED; DALI 2; 120W; ...
    TME
    PWM-120-12DA2
    -0.14%
    10+ szt.:
    20+ szt.:
  6. Zasilacz z interfejsem DALI2 do oświetlenia LED 12V 10A 120W Mean Well PWM-120-12DA2 264.99
    Zasilacz z interfejsem DALI2 do oświetlenia LED 12V 10A 120W Mean Well PWM-120-12DA2
    Specyfikacja: * napięcie wyjściowe: 12V * prąd ...
    zasilacze online.pl
    PWM-120-12DA2
    -3.99%
  7. Mean Well PWM-120-12DA2 LED transformer 120W 10A 1pc 292.11
    Mean Well PWM-120-12DA2 LED transformer 120W 10A 1pc
    Mean Well manufactures the PWM-120-12DA2 LED ...
    Rapid Electronics
    PWM-120-12DA2
    ISBN:
    GTIN13:
    +9%