  1. Yageo RC0805FR-0714K3L RC0805FR-0714K3L Rezystor grubowarstwowy 14.3 kΩ SMD 0805 0.125 W 1 % 1 szt. taśma na dużej rolce 0.02
    Do sklepu »
    Yageo RC0805FR-0714K3L RC0805FR-0714K3L Rezystor grubowarstwowy 14.3 kΩ SMD 0805 0.125 W 1 % 1 szt. taśma na dużej rolce
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    YAGEO
    MPN:
    RC0805FR-0714K3L
    Dodany:
  2. RC0805FR-0714K3L 0.04 x3600
    Do sklepu »
    RC0805FR-0714K3L
    Rezystor SMD 0805 0,125W 14,3k ±1% 100ppm/°C -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.7%
    Min. zamówienie:
    3 600 szt.
  3. RC0805FR-0714K3L 0.17 x100
    RC0805FR-0714K3L
    Rezystor: thick film; SMD; 0805; 14,3kΩ; 0,125W; ± ...
    TME
    MPN:
    RC0805FR-0714K3L
    Zmiana ceny:
    -0.4%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    1000+ szt.:
    0.08
    0.03
    0.02
    0.02
    RC0805FR-0714K3L
    Rezystor: thick film; SMD; 0805; 14,3kΩ 0,125W; ±1 ...
    SŁAWMIR Electronics
    -24%