  1. RC1206JR-075K6 5.6K 5% 200ppm 1206 SMD-1206 YAGEO 0.00 x2300
    Do sklepu »
    RC1206JR-075K6 5.6K 5% 200ppm 1206 SMD-1206 YAGEO
    Nazwa: RC1206JR-075K6 Obudowa: SMD-1206 Data ...
    Sklep:
    TVSAT-SHOP
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    2 300 szt.
  2. RC1206JR-075K6 0.03 x3969
    Do sklepu »
    RC1206JR-075K6
    Rezystor SMD 1206 0,25W 5,6k ±5% 100ppm/°C -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    YAGEO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.78%
    Min. zamówienie:
    3 969 szt.
    0.02
  3. Rezystor SMD Chip Yageo RC1206JR-075K6 5K6 1206 0,25 W, 5 0.06
    Rezystor SMD Chip Yageo RC1206JR-075K6 5K6 1206 0,25 W, 5
    Yageo RC1206JR-075K6
    Conrad Electronic
    MPN:
    RC1206JR-075K6
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -57%
  4. RC1206JR-075K6 0.40
    RC1206JR-075K6
    Rezystor: thick film; SMD; 1206; 5,6kΩ; 0,25W; ±5 ...
    TME
    MPN:
    RC1206JR-075K6L
    -4.76%
    10+ szt.:
    0.07
    50+ szt.:
    0.05
    100+ szt.:
    0.04
    0.03
    0.02
    RC1206JR-075K6
    SŁAWMIR Electronics
    +6%