  1. SCT040H65G3AG Automotive-grade silicon carbide Power MOSFET 650 V, 40 mOhm typ., 30 A in an H2PAK-7 package Sample
    Do sklepu »
    SCT040H65G3AG Automotive-grade silicon carbide Power MOSFET 650 V, 40 mOhm typ., 30 A in an H2PAK-7 package
    This silicon carbide Power MOSFET device has been ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    STMicroelectronics
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    SCT040H65G3AG
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.63%
    10+ szt.:
    7.69
    100+ szt.:
    6.50
    Do sklepu »
    SCT040H65G3AG
    Tranzystor: N-MOSFET; SiC; unipolarny; 650V; 30A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MPN:
    SCT040H65G3AG
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.18%