  1. Isabellenhutte Rezystor do montażu powierzchniowego 33 mΩ 2512 ±1 % 3 W Zeranin SMS-R033-1.0 5.59 x5000
    Do sklepu »
    Isabellenhutte Rezystor do montażu powierzchniowego 33 mΩ 2512 ±1 % 3 W Zeranin SMS-R033-1.0
    Dwa terminal do montażu powierzchniowego z ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Isabellenhütte
    MPN:
    SMS-R033-1.0
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4.68%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. Resistor, metal foil, SMD 2512 (6330), 33 mΩ, 3 W, ±1 %, SMS-R033-1.0 9.09
    Do sklepu »
    Resistor, metal foil, SMD 2512 (6330), 33 mΩ, 3 W, ±1 %, SMS-R033-1.0
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    Isabellenhütte
    MPN:
    SMS-R033-1.0
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.95%
    25+ szt.:
    1.81
    100+ szt.:
    1.67
    250+ szt.:
    1.58
    1000+ szt.:
    1.45
  4. Isabellenhütte SMS-R033-1.0 SMS-R033-1.0 Rezystor SMD 33 mΩ SMD 2512 3 W 1 % 50 ppm/K 1 szt. 11.89
    Isabellenhütte SMS-R033-1.0 SMS-R033-1.0 Rezystor SMD 33 mΩ SMD 2512 3 W 1 % 50 ppm/K 1 szt.
    Rezystory precyzyjne SMD typ 2512 3,0 W tolerancja ...
    Conrad Electronic
    SMS-R033-1.0
    -24%
  5. Isabellenhutte Rezystor do montażu powierzchniowego 33 mΩ 2512 ±1 % 3 W Zeranin SMS-R033-1.0 13.85 x5
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    SMS-R033-1.0
    +5%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    50+ szt.:
    12.11
    500+ szt.:
    10.45
    8.68
    6.91
  7. Isabellenhütte SMS-R033-1.0 Precision resistor 0.033 Ohm 1% 1W 25.08
    Isabellenhütte SMS-R033-1.0 Precision resistor 0.033 Ohm 1% 1W
    Isabellenhütte SMS-R033-1.0 is a precision ...
    Rapid Electronics
    SMS-R033-1.0
    ISBN:
    GTIN13:
    -6%