    ... 55°C ~ 175°C; Odpowiednik: SPD15P10PLGBTMA1;
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Infineon
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
  2. SPD15P10PLGBTMA1 6.81 x13
    Do sklepu »
    SPD15P10PLGBTMA1
    Tranzystor P-MOSFET 100V 15A 0,14R 128W TO252
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Infineon
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.66%
    Min. zamówienie:
    13 szt.
    20+ szt.:
    6.09
  3. MOSFET Typ P-kanałowy 15 A TO-252 100 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 230 W Infineon 0.20 Ω SPD15P10PLGBTMA1 7.77 x5
    Do sklepu »
    MOSFET Typ P-kanałowy 15 A TO-252 100 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 230 W Infineon 0.20 Ω SPD15P10PLGBTMA1
    Tranzystor mocy Infineon SIPMOS należy do bardzo ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    MPN:
    SPD15P10PLGBTMA1
    Zmiana ceny:
    -33%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    25+ szt.:
    6.70
    50+ szt.:
    6.30
    125+ szt.:
    5.83
    250+ szt.:
    4.27
  5. SPD15P10PLGBTMA1 10.11
    SPD15P10PLGBTMA1
    Tranzystor: P-MOSFET; unipolarny; -100V; -15A; ...
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    MPN:
    SPD15P10PLGBTMA1
    TO-252-3
    -0.1%
    10+ szt.:
    7.13
    25+ szt.:
    6.10
    100+ szt.:
    5.01
    500+ szt.:
    4.80
    SPD15P10PLGBTMA1
    SŁAWMIR Electronics
    TO-252-3
    +0.39%
    SPD15P10PLGBTMA1
    POWER TRANSISTOR MOSFET P-CHANNEL 100V 15A TO252-3