  1. SQBW206R8J 8.39 x3
    Do sklepu »
    SQBW206R8J
    Rezystor drutowy 20W 6,8R ±5% 300ppm -55+250°C ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.24%
    Min. zamówienie:
    3 szt.
    5+ szt.:
    8.39
  2. 8.65 x5
    Do sklepu »
    Rezystor do montażu w obudowie 6.8 Ω 20 W ±5 % TE Connectivity SQBW206R8J +300 ppm/°C Drutowe Wypust
    Rezystory drutowe z serii TE SQ to rezystory o ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    MPN:
    SQBW206R8J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%