  1. STP20NM50 N 20A 500V TO-220 TRANZYSTOR 7.50
    Do sklepu »
    STP20NM50 N 20A 500V TO-220 TRANZYSTOR
    Sklep:
    100hz
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. STP20NM50 10.70 x7
    Do sklepu »
    STP20NM50
    Tranzystor N-MOSFET 550V 20A 192W 0,25R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%
    Min. zamówienie:
    7 szt.
    10+ szt.:
    9.67
    20+ szt.:
    9.67
  4. 20NM50-STP N 20A/500V/192W Rds=0,20 11.00
    20NM50-STP N 20A/500V/192W Rds=0,20
    Monster
    Zmiana ceny:
    +6%
  5. STP20NM50FD 11.42 x7
    STP20NM50FD
    Tranzystor N-MOSFET 500V 20A 192W 0,25R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    -4.96%
    Min. zamówienie:
    7 szt.
    50+ szt.:
    11.11
    100+ szt.:
    11.11
  6. TR STP20NM50;ST;TO220;tranzystor; N-MOSFET;20A;550V;192W;0.20R 15.01
    TR STP20NM50;ST;TO220;tranzystor; N-MOSFET;20A;550V;192W;0.20R
    Podzespoły Elektroniczne
    +36%
  7. TR STP20NM50;ST;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;20A;550V;192W;0.20R 15.01
    Podzespoły Elektroniczne
    STP20NM50 Tranzystor N-MOSFET 550V 20A 192W 0,20Ω TO220
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 550V; 20A; 192W ...
    inelsc.pl
    TO-220AB
    +22%
  9. STP20NM50FD 17.12
    STP20NM50FD
    Tranzystor: N-MOSFET; FDmesh™; unipolarny; 500V; ...
    TME
    MPN:
    STP20NM50FD
    -0.17%
    50+ szt.:
    9.91
    STP20NM50
    20N60S5
    Interchip
    +9%
  12. STP20NM50 N-channel 500 V, 200 mOhm typ., 20 A MDmesh Power MOSFET in a TO-220 package 25.15
    STP20NM50 N-channel 500 V, 200 mOhm typ., 20 A MDmesh Power MOSFET in a TO-220 package
    The MDmesh™ is a new revolutionary Power MOSFET ...
    MPN:
    STP20NM50
    -1.12%
    10+ szt.:
    3.33
    100+ szt.:
    2.98
    500+ szt.:
    2.97
    STP20NM50FD
    SŁAWMIR Electronics
    -0.08%
  14. STP20NM50 26.94
    STP20NM50
    TME
    STP20NM50
    TO-220-3
    -0.37%
    25+ szt.:
    150+ szt.:
    250+ szt.:
    500+ szt.:
  15. STP20NM50FD N-Channel Power MOSFET - STMicroelectronics 31.03
    STP20NM50FD N-Channel Power MOSFET - STMicroelectronics
    STP20NM50FD N-Channel Power MOSFET by ...
    Silicon Ark
    STP20NM50FD
  16. STP20NM50FD N-channel 500 V, 220 mOhm typ., 20 A FDmesh Power MOSFET in a TO-220 package 31.81
    STP20NM50FD N-channel 500 V, 220 mOhm typ., 20 A FDmesh Power MOSFET in a TO-220 package
    The FDmesh™ associates all advantages of reduced ...
    STP20NM50FD
    +143%
    4.25
    3.91
    3.84
    STP20NM50
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 500V 20A TO220AB