  1. T495D476M016ATE150 SMD-Tantalum, 47µF, 16V, 125°C 4.35
    Do sklepu »
    T495D476M016ATE150 SMD-Tantalum, 47µF, 16V, 125°C
    - EIA standard 535 BAAC
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    T495D476M016ATE150
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +19%
  2. T495D476M016ATE150 5.56 x14
    Do sklepu »
    T495D476M016ATE150
    Kondensator tantalowy SMD-D 47uF 16V ±20% ESR:0, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Kemet
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.26%
    Min. zamówienie:
    14 szt.
    50+ szt.:
    5.56
  3. T495D476M016ATE150 7.50
    T495D476M016ATE150
    Kondensator: tantalowy; low ESR; 47uF; 16VDC; SMD ...
    TME
    MPN:
    T495D476M016ATE150
    +0.67%
    5+ szt.:
    5.41
    25+ szt.:
    4.56
    100+ szt.:
    4.46
    T495D476M016ATE150
    Kondensator: tantalowy; low ESR; 47uF; 16VDC; Obud ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.57%