  1. XLC-25-H-DA2S 105.23
    Do sklepu »
    XLC-25-H-DA2S
    Zasilacz: impulsowy; LED; DALI 2; 25W; 9÷54VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    XLC-25-H-DA2S
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.98%
    5+ szt.:
    99.93
    10+ szt.:
    95.51
    20+ szt.:
  2. XLC-25-H-DA2S LED power supply unit, 25 W, 9 - 54 V, 0.3 - 1.05 A, DALI-2, CP 111.99
    Do sklepu »
    XLC-25-H-DA2S LED power supply unit, 25 W, 9 - 54 V, 0.3 - 1.05 A, DALI-2, CP
    The XLC-25 series is a 25-W LED driver delivering ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    XLC-25-H-DA2S
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.13%
  3. XLC-25-H-DA2S 144.57
    XLC-25-H-DA2S
    LED-SPS 25W 9-54V 0,3-1,05A Dali-2 CP
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +19%