AT5-610-16-77ZA
TME
AT5-610-16-77ZA RSS 113.64 113.64 92.39 + VAT
MPN:
AT5 610 1677ZA
Kod:
AT5-610-16-77ZA
Zmiana ceny:
-0.38% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
114.07
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT5; W: 16mm; H: 2,7mm; Lw: 610mm; Wysokość zęba: 1,2mm