AT5-610-20-77ZA
TME
AT5-610-20-77ZA RSS 132.00 132.00 107.32 + VAT
MPN:
AT5 610 2077ZA
Kod:
AT5-610-20-77ZA
Zmiana ceny:
-0.38% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
132.51
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT5; W: 20mm; H: 2,7mm; Lw: 610mm; Wysokość zęba: 1,2mm