AT5-610-12-77ZA
TME
AT5-610-12-77ZA RSS 90.44 90.44 73.53 + VAT
MPN:
AT5 610 1277ZA
Kod:
AT5-610-12-77ZA
Zmiana ceny:
-0.39% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
90.79
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT5; W: 12mm; H: 2,7mm; Lw: 610mm; Wysokość zęba: 1,2mm