TIB080-148EX
TME
TIB080-148EX RSS 409.53 409.53 332.95 + VAT
MPN:
TIB 080-148EX
Kod:
TIB080-148EX
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
414.19
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 80W; 48VDC; 1,7A; 85÷264VAC