RACM65-12S
TME
RACM65-12S RSS 478.85 478.85 389.31 + VAT
MPN:
RACM65-12S
Producent:
RECOM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.6% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
481.72
Ilość [ x szt]: 25+ 50+ 100+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; 100÷370VDC; 85÷264VAC; OUT: 1