RACM65-12S-ST
TME
RACM65-12S-ST RSS 532.57 532.57 432.98 + VAT
MPN:
RACM65-12S-ST
Zmiana ceny:
-0.78% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
536.78
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; 100÷370VDC; 85÷264VAC; OUT: 1