RACM65-15S
TME
RACM65-15S RSS 516.30 516.30 419.76 + VAT
MPN:
RACM65-15S
Zmiana ceny:
+0.43% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
514.09
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; 100÷370VDC; 85÷264VAC; OUT: 1