RACM65-24S/OF
TME
RSS
422.70
343.66 + VAT
- MPN:
- RACM65-24S/OF
- Zmiana ceny:
- +0.43% (30.04.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 10+ | 25+ |
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla racm65
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; 100÷370VDC; 85÷264VAC; OUT: 1