RACM65-24S/OF-ST
TME
RACM65-24S/OF-ST RSS 438.81 438.81 356.76 + VAT
MPN:
RACM65-24S/OF-ST
Zmiana ceny:
+0.43% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
436.93
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; 100÷370VDC; 85÷264VAC; OUT: 1