THD12-1211
TME
THD12-1211 RSS 168.81 168.81 137.24 + VAT
MPN:
THD 12-1211
Kod:
THD12-1211
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
166.75
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 9÷18VDC; Uwyj: 5,1VDC; Iwyj: 2400mA