THD12-2423
TME
THD12-2423 RSS 151.84 151.84 123.45 + VAT
MPN:
THD 12-2423
Kod:
THD12-2423
Zmiana ceny:
-4% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
158.17
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Uwyj2: -15VDC