THD12-2411
TME
RSS 166.91 166.91 135.70 + VAT
MPN:
THD 12-2411
Kod:
THD12-2411
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
168.81
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 5,1VDC; Iwyj: 2400mA