THD12-2412
TME
RSS 166.20 166.20 135.12 + VAT
MPN:
THD 12-2412
Kod:
THD12-2412
Zmiana ceny:
+0.95% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
164.64
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Przetwornica: DC/DC; 12W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 1000mA